Jak być grzeczną dziewczynką?

Jak być grzeczną dziewczynką?

Wydanie: Cena:
50,00 zł

Ten zestaw zawiera

50,00 zł

Zamiast 58,32 zł

Chwilowo brak w magazynie

Zostaw swój adres email - powiadomimy Cię, gdy tytuł będzie dostępny.


Opis książki

Nie wiemy, co więcej, wcale nie chcemy wiedzieć. Interesują nas niegrzeczni chłopcy i niegrzeczne dziewczynki. Zwłaszcza te ostatnie robią ostatnio małą rewolucję w literaturze zbierając najważniejsze nagrody literackie i wnosząc nową jakość w nasze doświadczenia czytelnicze. W hołdzie wszystkim niegrzecznym dziewczynkom gorąco polecamy "Fanfik" Natalii Osińskiej i "Ma być czysto" Anny Cieplak.

Szczegóły

Zobacz też

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera Wydawnictwa Krytyki Politycznej i odbierz rabat startowy
w wysokości 10%. Będziemy informować Cię o naszych promocjach i aktualnościach książkowych.

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego, ul. Jasna 10 lok. 3, 00-013 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczania na podany adres e-mail naszego newslettera, który może zawierać również treści marketingowe. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wysyłki newslettera. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Zapoznaj się z regulaminem

Aktualności

Produkt dodany do listy życzeń

Korzystając z tej strony zgadzasz się na używanie plików cookie. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych i marketingowych. Więcej dowiesz się w Polityce Cookies