Książka dla wszystkich!

Książka dla wszystkich!

Rafał Hetman recenzuje na swoim blogu czytamrecenzuje.pl książkę Szwecja czyta. Polska czyta ( red. A. Diduszko-Zyglewska, K. Tubylewicz).


"To jest książka dla wszystkich, którzy interesują się czytelnictwem i którzy pracują w książkach - dla wydawców, działów promocji, organizatorów imprez książkowych, bibliotekarzy i bibliotekarek. Jest to też książka, co może dziwić, którą powinni czytać politycy - zarówno ci na samej górze, jak i ci lokalni. (...)


Jeszcze nigdy na blogu nie napisałem tego zdania, ale teraz muszę przyznać: nie mogłem się od tej książki oderwać. Znalazłem w niej wszystko, czego oczekiwałem, a nawet więcej. (...)Wszystkie poruszone tematy wpisują się w moją małą misję, którą wyznaczam sobie i blogowi: promowanie czytelnictwa i książek. Już wiem, że ta książka przyczyni się do kilku fajnych rzeczy, które w przyszłości planuję zrobić na blogu lub z jego pomocą. To dlatego, że w tej książce znalazłem tak wiele wiedzy, którą mogę wykorzystać, uważam ją za pozycję obowiązkową dla ludzi związanych z czytelniczą branżą". 


Zamów książkę w sklepie internetowym KP w promocyjnej cenie. 

 

Opublikowano na 2015-10-06 przez red. Recenzje/Artykuły/Wywiady 0

Napisz komentarzNapisz odpowiedź

Musisz być zalogowany by opublikować komentarz..

Szukaj na blogu

Nowości

Postprawda

Postprawda

26,91 zł 29,90 zł
Państwo, szkoła, klasy

Państwo, szkoła, klasy

35,91 zł 39,90 zł

Obserwuj

Ostatnie

Brak produktów

Menu