Książka dla wszystkich!

Książka dla wszystkich!

Rafał Hetman recenzuje na swoim blogu czytamrecenzuje.pl książkę Szwecja czyta. Polska czyta ( red. A. Diduszko-Zyglewska, K. Tubylewicz).


"To jest książka dla wszystkich, którzy interesują się czytelnictwem i którzy pracują w książkach - dla wydawców, działów promocji, organizatorów imprez książkowych, bibliotekarzy i bibliotekarek. Jest to też książka, co może dziwić, którą powinni czytać politycy - zarówno ci na samej górze, jak i ci lokalni. (...)


Jeszcze nigdy na blogu nie napisałem tego zdania, ale teraz muszę przyznać: nie mogłem się od tej książki oderwać. Znalazłem w niej wszystko, czego oczekiwałem, a nawet więcej. (...)Wszystkie poruszone tematy wpisują się w moją małą misję, którą wyznaczam sobie i blogowi: promowanie czytelnictwa i książek. Już wiem, że ta książka przyczyni się do kilku fajnych rzeczy, które w przyszłości planuję zrobić na blogu lub z jego pomocą. To dlatego, że w tej książce znalazłem tak wiele wiedzy, którą mogę wykorzystać, uważam ją za pozycję obowiązkową dla ludzi związanych z czytelniczą branżą". 


Zamów książkę w sklepie internetowym KP w promocyjnej cenie. 

 

Opublikowano na 2015-10-06 przez red. Recenzje/Artykuły/Wywiady 0

Napisz komentarzNapisz odpowiedź

Musisz być zalogowany by opublikować komentarz..

Ostatnie

Brak produktów

Menu