Zaproszenie / Wrocław 25.02/ Spotkanie z twórcami "Fanfika"

Zaproszenie / Wrocław 25.02/ Spotkanie z twórcami "Fanfika"

Rozmowę z autorką Fanfika Natalią Osińską oraz ilustratorką Olgą Budzan poprowadzi redaktor powieści Jaś Kapela.

25 lutego, sobota, godz. 16.00, UFF klub, ul.Nankiera 1Dołącz do nas! Poznaj okoliczności i anegdotki związane z powstawaniem lektury. Posłuchaj, co mają do powiedzenia na jej temat autorzy - opowiedz o swoich wrażeniach po lekturze!

Tym wydarzeniem - odpalamy w UFF przestrzeń ROZMOWY - spodziewajcie się kolejnych spotkań z literaturą, kulturą i sztuką. Jak zawsze - będzie kolorowo!

Patronują nam Kultura Równości oraz Seksualne (r)ewolucje


O książce:
W poznańskim liceum trwają przygotowania do Dnia Niepodległości. Czyja koncepcja zwycięży? Kółko historyczne domaga się patriotycznej akademii. Zespół kabaretowy woli skecze o rogalach świętomarcińskich. Tymczasem szesnastoletnia Tosia ma na głowie poważniejszy problem: chyba się zakochała w jednym z artystów. W dodatku nie potrafi dojść do ładu z tym, kim tak naprawdę jest. Jedno wie na pewno: ma dość bycia grzeczną dziewczynką i potulnego spełniania cudzych oczekiwań.

Vlogerka Martha Oakiss: To jest dosłownie samo życie... Trzeba coś takiego przeczytać, żeby pewne rzeczy zrozumieć i co najważniejsze jest w tym też oryginalność: takiego wątku jak tu nie spotkałam w żadnej innej książce.

Vlogerka Here's Alex:Jeżeli przeczytacie "Fanfik", a nawet jak nie przeczytacie, to pamiętajcie, że to kim naprawdę jesteście wyjdzie - i lepiej żeby wyszło wcześniej, bo lata, które spędzicie okłamując się , będą stracone. [...] W pewnych momentach ta książka bardzo wjechała mi na psychikę - nie zjechała, tylko skłoniła do naprawdę głębokich rozważań.

Opublikowano na 2017-01-27 Home 0

Napisz komentarzNapisz odpowiedź

Musisz być zalogowany by opublikować komentarz..

Szukaj na blogu

Nowości

Postprawda

Postprawda

20,93 zł 29,90 zł
Państwo, szkoła, klasy

Państwo, szkoła, klasy

27,93 zł 39,90 zł

Obserwuj

Ostatnie

Brak produktów

Menu