Zaproszenie [Warszawa, 14.12.] Premiera książki "Fanfik"

Zaproszenie [Warszawa, 14.12.] Premiera książki "Fanfik"

Spotkanie z debiutantką Natalią Osińską, autorką fascynującej powieści"Fanfik", poprowadzi Jaś Kapela. Gościem spotkania będzie także Wiktor Dynarski, szef Fundacji Trans-Fuzja.


środa, 14 grudnia, godz. 19.00, Księgarnia "Moda na czytanie"


O książce:

W poznańskim liceum trwają przygotowania do Dnia Niepodległości. Czyja koncepcja zwycięży? Kółko historyczne domaga się patriotycznej akademii. Zespół kabaretowy woli skecze o rogalach świętomarcińskich. Tymczasem szesnastoletnia Tosia ma na głowie poważniejszy problem: chyba się zakochała w jednym z artystów. W dodatku nie potrafi dojść do ładu z tym, kim tak naprawdę jest. Jedno wie na pewno: ma dość bycia grzeczną dziewczynką i potulnego spełniania cudzych oczekiwań.

Natalia Osińska - absolwentka Filologii Polskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Osiem lat przy taśmie w korporacji. Jedno oko w książkach, drugie w internecie.  


To jest dosłownie samo życie... Trzeba coś takiego przeczytać, żeby pewne rzeczy zrozumieć i co najważniejsze jest w tym też oryginalność: takiego wątku jak tu nie spotkałam w żadnej innej książce. 

Vlogerka Martha Oakiss

Jeżeli przeczytacie "Fanfik", a nawet jak nie przeczytacie, to pamiętajcie, że to kim naprawdę jesteście wyjdzie - i lepiej żeby wyszło wcześniej, bo lata, które spędzicie okłamując się będą stracone. [...] W pewnych momentach ta książka bardzo wjechała mi na psychikę - nie zjechała, tylko skłoniła do naprawdę głębokich rozważań. 

Vlogerka Here's Alex

Osińska lawiruje po wodach powieści młodzieżowej z wprawą godną człowieka, który z niejednego pieca fanfik czytał. Polecam nie dla obrazu współczesnej młodzieży, żyjącej w "innym internecie", ale dlatego, że Osińskiej mimochodem udało się spełnić jedno z moich nieuświadomionych fabularnych marzeń i stworzyć postać manic pixie dream boy. Parytetu w tej kwestii jeszcze długo nie osiągniemy, ale jest to niezły początek. Jeśli więc macie w rodzinie nastolatka, a nie macie pomysłu, co jej/mu pod choinkę wsunąć, "Fanfik" nada się doskonale.

Meanwhile-on-vulcan

Podczas spotkania książka dostępna będzie dla czytelników w promocyjnej cenie. Wstęp wolny!

Patronat: 

Opublikowano na 2016-12-09 Home, Wydarzenia 0

Napisz komentarzNapisz odpowiedź

Musisz być zalogowany by opublikować komentarz..

Szukaj na blogu

Nowości

Krytyka Polityczna nr 46

Krytyka Polityczna nr 46

22,41 zł 24,90 zł
Jak urządzić Skrzatowisko

Jak urządzić Skrzatowisko

33,21 zł 36,90 zł
Berlińska depresja. Dziennik

Berlińska depresja. Dziennik

35,91 zł 39,90 zł

Obserwuj

Ostatnie

Brak produktów

Menu